Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 Manchester City e deshiron Maiconin..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 13/06/2009
Age : 31
Location : United States of Albania

MesazhTitulli: Manchester City e deshiron Maiconin..   Fri Jun 26, 2009 6:34 pm
Mbrojtësi i Interit, Douglas Maicon, është cak edhe i Manchester Cityt, në mesin e shumë klubeve të famshme evropiane.
27-vjeçari, i cili kaloi një sezon të shkëlqyeshëm te kampioni i Italisë, ka tërhequr interesimin e Real Madridit dhe Chelseat.

Së fundi interesim për brazilianin ka shprehur edhe Mancehster City, dhe duhet se ai mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi ku do të përfshihet edhe mesfushori Elano.

“Maicon është mbrojtësi i djathtë më i mirë në botë. Do ta përjashtoja Manchester United si cak të tij të ardhshëm, por e di se City ka bërë ofertë për të”, ka thënë agjenti i lojtarit, Antonio Caliendo për Gazzetta dello Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://interi.albanianforum.net
 
Manchester City e deshiron Maiconin..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: