Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 Maicon deshiron te mbetet tek Inter..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LabushiNumri i postimeve : 11
Join date : 15/06/2009

MesazhTitulli: Maicon deshiron te mbetet tek Inter..   Tue Jun 30, 2009 6:31 pm
Mbrojtësi i Interit, Douglas Maicon, thotë se ende nuk di asgjë për të ardhmen e tij, por ka shtuar se dëshiron që edhe sezonin e ardhshëm të luajë në Giuseppe Meazza.
Mbrojtësi i djathtë së fundi ishte i angazhuar me kombëtaren e Brazilit, me të cilën mbrëmë triumfoi në finalen e Kupës së Konfederatave, duke mposhtur SHBA-në me rezultat 3-2.

“E ardhmja ime? Nuk di asgjë, ndoshta nesër do të ketë lajme të reja. Unë dua të mbeten në Inter, siç kam thënë disa herë dhe jam i kënaqur që luaj për këtë ekip”, ka thënë Maicon.

“Nëse ata i shohin paraqitjet e mia në Kupën e Konfederatave dhe dëshirojnë të më shpërblejnë, unë do të jem më se i kënaqur. Do të arrinim marrëveshje pa ndonjë problem”, ka shtuar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: