Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 Deco deshiron te kaloj ne Inter.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 13/06/2009
Age : 31
Location : United States of Albania

MesazhTitulli: Deco deshiron te kaloj ne Inter.   Tue Jun 23, 2009 3:38 pm
Mesfushori i Chelseat, Deco, shpreson se këtë verë do të largohet nga Stamford Bridge për t’u transferuar në Inter.
31-vjeçari kaloi një sezon jo të kënaqshëm në Chelsea, që kur arriti në Londër nga Barcelona, dhe nuk e fsheh dëshirën për t’u larguar dhe për t’u ribashkuar me Mourinhon te Interi.

“Nuk jam i lumtur në Chelsea. Shpresoj se do të më lëshojnë të largohem. Do të ishte ideale të punoj sërish me Mourinhon”, ka thënë Deco.

“Shpresoj se së shpejti do të finalizohet marrëveshja dhe nëse Ibra dhe Maicon mbeten, do të mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve”, ka përfunduar Deco
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://interi.albanianforum.net
 
Deco deshiron te kaloj ne Inter.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: