Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 13/06/2009
Age : 31
Location : United States of Albania

MesazhTitulli: Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..   Tue Jun 30, 2009 7:54 pmNe takimin e mbajtur te marten ne lidhje me te ardhmen e Marko Arnautovic mes boseve te Interit dhe Twentes eshte arritur marrveshja per transferimin e yllit te Twentes si huazim per stinorin 2009/10 me munsi blerje ne fund te sezonit ne nje shifer prej 9 milion eurosh.

Arnautovic ka nje frakture ne kembe dhe e ka mbajtur ate jasht fushes per 2 muaj dhe do vazhdoj ta mbaj deri ne fund te gushtit.

Njoftimi zyrtar per arritje te marrveshjes pritet te behet brenda kesaj jave..
Po ashtu Arnautovic mund te jete perforcimi i fundit ne kete repart pasi Interi ka edhe Zlatan Ibrahimovic,Diego Milito dhe Mario Balloteli..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://interi.albanianforum.net
 
Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: