Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 Zaneti shpreson ne qendrimin e Ibras dhe Maicon tek Interi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LabushiNumri i postimeve : 11
Join date : 15/06/2009

MesazhTitulli: Zaneti shpreson ne qendrimin e Ibras dhe Maicon tek Interi   Sat Jun 27, 2009 11:59 pm

Kapiteni i Interit argjentinasi Havier Zaneti shpreson shum ne qendrimin e Ibrahimovic dhe Maicon tek Inter.

Per gazeten e perditshme italiane La Gazzetta dello Sport Zaneti tregon bindjen dhe shpresen e madhe qe ka ne qendrimin e Ibrahimovic dhe Maikon tek Inter..
Zaneti:"Ka shume spekulim ne lidhje me Ibrahimovic por un nuk e di si eshte situata por besoj se ne fund do te qendroj tek Inter.
"Maikon eshte edhe nje tjeter lojtar i madhe dhe besoj se edhe ky do vazhdoj tek Inter se ka per ti dhene edhe shume kesaj skuadre"

Zaneti po ashtu per La Gazzeta dello Sport ka spjeguar dhe per objektivat e ardhshme te klubit: "Objektivat tona jane fitimi i te gjitha garave ku marrim pjese si ne Serie A,Champions League,Kupen dhe Superkupen e Italise etj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zaneti shpreson ne qendrimin e Ibras dhe Maicon tek Interi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: