Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 Totenhemi kerkon Obinan..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 13/06/2009
Age : 31
Location : United States of Albania

MesazhTitulli: Totenhemi kerkon Obinan..   Fri Jun 26, 2009 7:11 pm
Interi kerkon menyre se si ta zvogeloj numrin e lojtareve ne skuader.
Nje prej tyre qe nuk eshte ne planet e Interit dhe Murinjos eshte edhe sulmuesi Victor Obina qe shumicen e ndeshjeve i ka percjelle nga banka rezerve..

Totenhemi duke pare kete mundesi ka pregaditur nje oferte per sulmuesin 22 vjeqar nga nigeria ne vlere pre 7 milinon eurosh.

Per sherbimet e ketij talenti 22 vjeqar jane te interesuar edhe Parma,Napoli dhe Evertoni..

Obina ne skuadren kombetare te Nigerise eshte ftuar qe nga viti 2005 ndersa per kalter e zinjte ka pasur vetem 9 paraqitje ne sezonin e kaluar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://interi.albanianforum.net
 
Totenhemi kerkon Obinan..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: