Impossible is nothing here!
 
ForumBallinaGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Ora
;
Meny
Web Site
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Inter 2-0 Milano
Mon Jul 27, 2009 2:12 am nga Admin

» Interi blen Kerlon Foquinho
Wed Jul 08, 2009 2:54 pm nga Admin

» Lazcio hyne ne gare per ti marre sherbimet e Cruzit
Sat Jul 04, 2009 12:45 pm nga Admin

» Milito" Interi i fuqishem sa Barcelona
Sat Jul 04, 2009 12:36 pm nga Admin

» Zyrtare: Motta nenshkruan perzikaltrit
Thu Jul 02, 2009 5:56 pm nga Admin

» Materazzi vazhdon kontraten me Interin
Wed Jul 01, 2009 9:37 pm nga Admin

» Arnautovic nga sezoni i ardhshem lojtare i Interit..
Tue Jun 30, 2009 7:54 pm nga Admin

» Maicon deshiron te mbetet tek Inter..
Tue Jun 30, 2009 6:31 pm nga Labushi

» Zyrtare:Milito vishet kalterezi..
Tue Jun 30, 2009 6:27 pm nga Labushi

» Fiorentina kerkon Julio Cruz.....
Sun Jun 28, 2009 12:07 am nga Labushi

WWW.FCINTER-SHQIP.TK
;

Share | 
 

 E ardhmja e Vieras e pa qartesuar ende...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 13/06/2009
Age : 31
Location : United States of Albania

MesazhTitulli: E ardhmja e Vieras e pa qartesuar ende...   Fri Jun 26, 2009 6:36 pm
Patrick Vieira konsiderohet si tepricë te skuadra e Interit, ndërsa trajneri Jose Mourinho e ka nxjerrë në listën e lojtarëve që do të shiten.
“Duhet të takohem me zyrtarët e Interit për të kuptuar se çfarë planifikojnë të bëjnë me mua”.

“Sa më takuan mua, unë vetëm dëshiroj të luaj, qoftë tek Interi ose diku tjetër. Po ashtu duhet të takohem me Mourinhon dhe të marr vesh nëse bëj pjesë në planet e tij. Nëse përgjigja është negative, atëherë do të preferoja të luaj për Ligue 1”, ka thënë francezi.

Për shërbimet e Vieiras janë të interesuara skuadrat franceze, Lyon dhe Paris St Germain.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://interi.albanianforum.net
 
E ardhmja e Vieras e pa qartesuar ende...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FC INTERNAZIONALE :: Portali :: Portali i Forumit-
Kërce tek: